
Туалет для котів з вугільними фільтрами Ferplast PRIMA DECOR GOLD розмір 52.5 x 39.5 x h 38 см
1 161,30 ₴
+380 (99) 737-04-65
Костянтин- Немає в наявності
- Код: 72053728
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Prima Decor Gold - це туалет для котів з кумедними прикрасами з боків, зроблений за інноваційною технологією, яка робить їх стійкими і довговічними згодом.
Простий в обслуговуванні туалет поставляється зі зручною системою замикання для щоденного прибирання.
Prima Decor також поставляється з ручкою для зручного транспортування і продається в комплекті з фільтрами з активованим вугіллям.
Відкидні двері зроблені зі злегка темного пластика, щоб забезпечити вашому улюбленцю усамітнення і спокій.
Особливості:
- Легко обслуговувати та чистити
- Має спеціальні засувки
- Міцний та довговічний пластик
- Вік:Для всіх вікових груп
- Розмір породи: Малий, Середній
- Вага:1.46 кг
- Матеріал: Пластик
- Довжина: 52.5 см
- Ширина:39.5 см
- Висота: 38 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 395 мм |
| Стан | Новий |
| Вид тварин | Кішки |
| Вид | Туалет |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 380 мм |
| Виробник | Ferplast |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 525 мм |
| Тип | Закритий |
- Ціна: 1 161,30 ₴






