
Лоток для кішок із системою просіювання наповнювача Ferplast BIRBA (55 x 45.5 x 20.5 см)
1 174,64 ₴
+380 (99) 737-04-65
Костянтин- Готово до відправки
- Код: 72049099
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ferplast Birba - відкритий лоток для кішок зі спеціальною системою просіювання, яка забезпечує використання меншої кількості наповнювача, допомагає скоротити його розкидання та зберігає сухе середовище для вашої кішки протягом тривалого часу.
Бічні кліпси із міцного пластику легко відкриваються, що полегшує процес збирання.
Увага: для правильного функціонування системи просіювання ми рекомендуємо використовувати дрібнозернисті наповнювачі. Не використовуйте крупнозернистий, деревний або силікагелевий наповнювачі.
Особливості:
- Піддон із спеціальною сіткою для просіювання
- Більше немає розкидання наповнювача з лотка
- Легко відкривається завдяки бічним кліпсам
- Вік: Для всіх вікових груп
- Розмір породи: Малий, Середній
- Вага виробу: 2.56 кг
- Матеріал: Пластик
- Довжина: 55 см
- Ширина: 45.5 см
- Висота: 20.5 см
Наявність кольорів може змінюватись!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Лоток |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Колір | Синій |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Висота | 205 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 174,64 ₴










