
Закритий туалет для кішок із збільшеною висотою бортиків та вугільними фільтрами Ferplast MIKA Синій
1 260 ₴
- Немає в наявності
- Код: 72038099
Ferplast Mika – великий закритий туалет для кішок, розроблений для розміщення у кутку. Він має округлі форми та забезпечить вашій кішці максимальну конфіденційність, комфорт та спокій під час щоденних справ.
Цей закритий туалет практичний, тому що високий піддон дозволяє уникнути появи сміття у будинку. Завдяки закритій конструкції та спеціальному відділу для вугільних фільтрів надійно нейтралізує неприємні запахи. Одного комплекту фільтрів вистачає на 90 днів використання.
Оснащений ручкою для перенесення, пластиковими дверцятами та бічними фіксаторами.
Вік: Для всіх вікових груп
Розмір породи: Середній, Великий
Вага: 1.9 кг
Матеріал: Пластик
Довжина:57.5 см
Ширина:51.5 см
Висота: 42 см
Наявність кольорів може змінюватись!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина | 575 мм |
| Тип | Закритий |
| Колір | Синій |
| Вид | Туалет |
| Вид тварин | Кішки |
| Стан | Новий |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі |
- Ціна: 1 260 ₴



