
Пластикова миска для собак і кішок з глянцевим покриттям Ferplast GLAM SMALL 0.4 л Кислотно-зелений
161,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 71210023
Погляньте на оригінальні та відповідні сучасним тенденціям моди миски Ferplast GLAM SMALL для собак та котів.
Вони виготовлені з міцного, але легкого пластику, з широкою основою та неслизькими опорами для максимальної стійкості. З ручками з боків для зручного утримання при переміщенні мисок. Ідеально підходять як для води, так і для сухого чи вологого корму.
Скористайтеся сполучними елементами, придбаними як додаткові аксесуари, для з'єднання різних моделей та розважайтеся, створюючи варіанти комплектів на свій смак. За допомогою сполучних елементів миски цієї моделі можуть бути поєднані один з одним.
Миски практичні та легко чистяться завдяки гладкій поверхні. Ідеально підходять для повсякденного використання, вони також можуть використовуватися під час подорожей або прогулянок із вашим пухнастим другом.
Вік: Для всіх вікових груп
Розмір породи: Малий, Середній
Об'єм: 0.4 л
Серія: GLAM
Матеріал: Пластик
Довжина: 15 см
Ширина: 13,5 см
Висота: 5 см
Наявність кольорів може змінюватись!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Миска |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Одинарна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 0.4 г |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.4 л |
| Тип корму | для води та будь-яких видів корму |
| Колір | Кислотно-зелений |
- Ціна: 161,70 ₴


