
Подвійна пластикова миска для котів та собак Ferplast PARTY 18 об'єм 1.2 літра Червоний
184,80 ₴
+380 (99) 737-04-65
Костянтин- Готово до відправки
- Код: 71118099
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миска Ferplast PARTY 18 для котів та собак виготовлена з легкого та міцного кольорового пластику, має два відсіки - для корму та води та підходить для щоденного годування, можна брати з собою у подорожі.
З боків миски є ручки, що забезпечують міцне захоплення при переміщенні. Миска має антиковзне гумове покриття на дні для максимальної фіксації.
Особливості:
- Два відсіки - для корму та води
- Зручна бічна ручка
- З антиковзним дном
- Вік: Для всіх вікових груп
- Розмір породи: Малий
- Матеріал: міцний пластик
- Легка та компактна, підходить для подорожей
Розміри, см (ДхШхВ): 31,5 x 18 x h 6,6
Об'єм - 1,2 літра (2х600 мл)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Миска |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Подвійна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 1.2 г |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 66 мм |
- Ціна: 184,80 ₴

