
Подвійна пластикова миска для кішок і собак Ferplast PARTY 16 (700 мл) Бежевий
120,12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (99) 737-04-65
Костянтин- Готово до відправки
- Код: 71116099
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миска Ferplast PARTY 16 для котів та собак виготовлена з легкого та міцного кольорового пластику, має два відсіки - для корму та води та підходить для щоденного годування, можна брати з собою у подорожі.
З боків миски є ручки, що забезпечують міцне захоплення при переміщенні. Миска має антиковзне гумове покриття на дні для максимальної фіксації.
Особливості:
- Два відсіки - для корму та води
- Зручна бічна ручка
- З антиковзним дном
- Вік: Для всіх вікових груп
- Розмір породи: Малий
- Матеріал: міцний пластик
- Легка та компактна, підходить для подорожей
Розміри, см (ДхШхВ): 26,5 x 15 x h 5,6
Об'єм - 700 мл (2 х 350 мл)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Миска |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Подвійна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 0.7 г |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 56 мм |
- Ціна: 120,12 ₴

