
Дорожня напувалка для котів та собак Ferplast PA 5508 XL пластик (750 мл)
307,23 ₴
+380 (99) 737-04-65
Костянтин- Готово до відправки
- Код: 85508899
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розроблена спеціально для тих, хто любить подорожувати зі своїм вихованцем, ця пластикова пляшка допоможе вгамувати спрагу вашої кішки або собаки в будь-якому місці.
У закритому вигляді пляшку можна носити із собою у сумці, вона займає мало місця. Для використання підніміть пляшку вгору і злегка натисніть, щоб вода почала витікати.
Особливості:
Пляшка із міцного пластику
Ідеально підходить для котів та собак під час подорожей
Вік: Для всіх вікових груп
Розмір породи: Середній, Крупний
Матеріал: Пластик
Довжина: 29.5 см
Ширина: 7.8 см
Висота:7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Поїлка |
| Вид | Дорожня поїлка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Форма | Кругла |
| Особливості | З підставкою, Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 0.75 г |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Висота | 70 мм |
- Ціна: 307,23 ₴


