
Дорожня напувалка для котів та собак Ferplast PA 5505 Small пластик (250 мл)
182,49 ₴
+380 (99) 737-04-65
Костянтин- Готово до відправки
- Код: 85505899
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розроблена спеціально для тих, хто любить подорожувати зі своїм вихованцем, ця пластикова пляшка допоможе вгамувати спрагу вашої кішки або собаки в будь-якому місці.
У закритому вигляді пляшку можна носити із собою у сумці, вона займає мало місця. Для використання підніміть пляшку вгору і злегка натисніть, щоб вода почала витікати.
Особливості:
Пляшка із міцного пластику
Ідеально підходить для котів та собак під час подорожей
Вік: Для всіх вікових груп
Розмір породи: Малий
Матеріал: Пластик
Довжина: 19.5 см
Ширина: 6.7 см
Висота: 6.2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Поїлка |
| Вид | Дорожня поїлка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Форма | Кругла |
| Особливості | З підставкою, Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 0.25 г |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 62 мм |
- Ціна: 182,49 ₴


