
Лежак для котів та собак з твіду та велюру Ferplast CHESTER 60 розмір 66 x 50 x h 20 см
1 487,85 ₴
- Немає в наявності
- Код: 83770625
Лежанка для собак і кішок Ferplast Chester 60 з подушкою із міцної тканини та велюру з колекції Tweed Collection за новим інтерпретує позачасовий шотландський стиль, вишуканий та завжди актуальний.
Вона ідеально підходить для дрібних та середніх собак та кішок, особливо в зимовий період. Лежанка має товсту підкладку для максимального комфорту та оснащена опущеною передньою стороною для полегшення входу та виходу вашого вихованця.
Вона укомплектована ідеально підходящою двосторонньою подушкою, у якої з одного боку міцна твідова тканина, а з іншого боку - м'який велюр.
Можна прати у пральній машині при температурі до 30 °C.
Вік:Для всіх вікових груп
Розмір породи: Середній
Матеріал:Твід, Велюр
Довжина: 66 см
Ширина: 50 см
Висота: 20 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Твід, Велюр |
| Вид | Лежак з подушкою |
| Подушка з’єднана | у комплекті |
- Ціна: 1 487,85 ₴


