
Подушка Ferplast SOFA TWEED CUSHION 2 для лежаків Siesta Deluxe 52 x 39 x h 21 см
1 131,90 ₴
- Немає в наявності
- Код: 83738212
Ferplast SOFA TWEED 2 CUSHION - це знімна подушка для пластикових лежаків Siesta Deluxe для собак та котів. Вона виготовлена із зносостійкої тканини в шотландському стилі, доповнена елегантною та м'якою центральною оксамитовою частиною. Завдяки своїй товстій підкладці вона ідеально підходить для забезпечення тварині великого комфорту в будь-який час доби, і особливо підходить в зимовий період.
Практична подушка Sofa Tweed Cushion оснащена ззаду шнурком, завдяки якому її легко можна закріпити на пластиковому лежаку. Очищення не є проблемою, оскільки подушку можна прати в пральній машині за температури 30 °С.
Вік: Для всіх вікових груп
Розмір породи: Малий
Матеріал: Твід, Бавовняна тканина
Довжина: 52 см
Ширина:39 см
Висота: 21 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Подушка для лежака |
| Матеріал | Твід, бавовняна тканина |
- Ціна: 1 131,90 ₴




