
Лежак для кішок та собак з велюру Ferplast CHARLES 70 розмір 70 x 52 x h 25 см
2 034,90 ₴
+380 (99) 737-04-65
Костянтин- Немає в наявності
- Код: 83617001
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ferplast CHARLES 70 - це стильний лежак для котів та собак із колекції Scottish. Він виготовлений із високоякісних матеріалів, з максимальною турботою та увагою до деталей.
У нього міцні борти по краях, у комплект входить м'яка двостороння подушка. Передня частина трохи опущена, щоб дозволити вашому чотирилапому другу легко залазити у лежак.
Лежак можна прати у пральній машині за температури 30 °C.
Особливості:
Легко очищати від вовни
Можна прати в машині за температури 30 °С
Вік:Для всіх вікових груп
Розмір породи: Середній
Матеріал: Велюр
Довжина: 70 см
Ширина: 52 см
Висота: 25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальна |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лежак з подушкою |
| Матеріал | Велюр |
| Подушка з’єднана | у комплекті |
- Ціна: 2 034,90 ₴




