
Лежак для котів і собак із велюру Ferplast CHARLES 60 розмір 56 x 42 x h 20 см Коричневий
1 584,45 ₴
+380 (99) 737-04-65
Костянтин- Немає в наявності
- Код: 83616002
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ferplast CHARLES 60 - це стильний лежак для котів та собак із колекції Scottish. Він виготовлений із високоякісних матеріалів, з максимальною турботою та увагою до деталей.
У нього міцні борти по краях, у комплект входить м'яка двостороння подушка. Передня частина трохи опущена, щоб дозволити вашому чотирилапому другу легко залазити у лежак.
Лежак можна прати у пральній машині за температури 30 °C.
Особливості:
Легко очищати від вовни
Можна прати в машині за температури 30 °С
Вік:Для всіх вікових груп
Розмір породи: Малий, Середній
Матеріал: Велюр
Довжина: 56 см
Ширина: 42см
Висота: 20 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лежак з подушкою |
| Матеріал | Велюр |
| Подушка з’єднана | у комплекті |
- Ціна: 1 584,45 ₴


