
Лежанка для котів та собак з бавовняної тканини та екологічно чистого хутра Ferplast ETOILE 2 розмір 46 x 45 x h 20 см
1 489 ₴
+380 (99) 737-04-65
Костянтин- Готово до відправки
- Код: 83504025
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ferplast ETOILE 2 це зручна лежанка для собак і кішок, що ідеально підходить для зимового сезону і для домашніх тварин, які дійсно відчувають холод.
Etoile має затишні м'які бічні сторони та двосторонню знімну внутрішню подушку. Вона нижче попереду, щоб вашому пухнастому другові було легше входити і виходити з неї, а бічні сторони вкриті м'яким екологічно чистим хутром, щоб вітати вашого улюбленця в теплих обіймах.
Повністю стирається в пральній машині при температурі 30 °C.
Вік: Для всіх вікових груп
Розмір породи: Малий
Матеріал: Бавовняна тканина, екологічно чисте хутро
Довжина: 46 см
Ширина: 45 см
Висота: 20 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Синій |
| Форма | Овальна |
| Стан | Новий |
| Розмір | S |
| Розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подушка з’єднана | у комплекті |
- Ціна: 1 489 ₴

