
Лежак для котів та собак з велюру Ferplast QUEEN 45 рожево-сірий 44 x 40 x h 16 см
807,45 ₴
+380 (99) 737-04-65
Костянтин- Немає в наявності
- Код: 83404501
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лежак для котів та собак Ferplast QUEEN 45 є одним із продуктів лінійки Velvet Collection.
Ця зручна лежанка зроблена в сучасному та модному дизайні з м'якої та теплої велюрової тканини, дуже стійкої до зношування.
Вона йде в комплекті зі знімною внутрішньою подушкою. Queen має м'які бічні сторони для максимального комфорту.
Лежак можна прати у пральній машині за температури 30 °C.
Подушка знімається для швидкого очищення: просто дотримуйтесь інструкцій з прання на етикетці, і вона завжди буде бездоганною!
Вага: 0.75 кг
Матеріал: Велюр
Довжина: 44 см
Ширина: 40 см
Висота: 16 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальна |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лежак з подушкою |
| Матеріал | Велюр |
| Подушка з’єднана | у комплекті |
| Колір | Рожево-сірий |
- Ціна: 807,45 ₴


