
Лежак для котів і маленьких собак Ferplast DANDY F 45 у смужку розмір 45 x 35 x h 13 см Сірий
578,55 ₴
+380 (99) 737-04-65
Костянтин- Немає в наявності
- Код: 82941098
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ferplast DANDY F 45 - це лежак для собак та кішок, який має овальну форму з високими боками, м'якою внутрішньою оббивкою та зручною двосторонньою подушкою. У подушки з одного боку штучне хутро, з іншого - бавовняна тканина.
Він ідеально підходить для собак та кішок, чутливих до холоду.
Вхід, спереду, трохи нижче за інші борти, щоб ваш вихованець міг легко забратися всередину лежака.
Можна прати за температури 30 °С.
особливості:
Має м'які бічні борти
М'яка подушка для вашого улюбленця
Допускається прання при температурі 30°С
Серія: DANDY
Матеріал: Бавовняна тканина, Штучне хутро
Довжина: 45 см
Ширина:35 см
Висота: 13 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лежак з подушкою |
| Матеріал | Бавовняна тканина, Штучне хутро |
| Подушка з’єднана | у комплекті |
- Ціна: 578,55 ₴


