
Лежак для кішок та собак Ferplast DANDY 65 C коричневий розмір 65 x 46 x h 17 см
930,30 ₴
+380 (99) 737-04-65
Костянтин- В наявності
- Код: 82943096
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ferplast DANDY C 65 - це лежак для собак і кішок, який має овальну форму з високими боками, м'якою внутрішньою оббивкою та зручною двосторонньою подушкою.
Вхід, спереду, трохи нижче за інші борти, щоб ваш вихованець міг легко залізти всередину лежака.
Цей лежак має сучасні поєднання кольорів які, безсумнівно, додадуть вашим улюбленцям гарний настрій.
Ідеально підходить для холодного сезону.
Вік: Для всіх вікових груп
Розмір породи: Середній
Вага: 0.7 кг
Серія: DANDY
Матеріал: Бавовняна тканина
Довжина: 65 см
Ширина: 46 см
Висота: 17 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лежак з подушкою |
| Матеріал | Хлопчаста тканина |
| Подушка з’єднана | у комплекті |
- Ціна: 930,30 ₴

