
Лежак для котів і маленьких собак Ferplast DANDY 45 C Jeans розмір 45 x 35 x h 13 см Синій
539,70 ₴
- Немає в наявності
- Код: 82941083
Ferplast DANDY 45 C Jeans - це лежак для собак та кішок, який має овальну форму з високими боками, м'якою внутрішньою оббивкою та зручною двосторонньою подушкою.
Вхід, спереду, трохи нижче за інші борти, щоб ваш вихованець міг легко залізти всередину лежака.
Цей лежак має сучасні поєднання кольорів які, безсумнівно, додадуть вашим улюбленцям гарний настрій.
Ідеально підходить для холодного сезону.
Наявність кольорів може змінюватися, у разі відсутності лежака на складі замовленого Вами кольору наш фахівець обов'язково з Вами зв'яжеться для узгодження заміни.
Розмір (Д x Ш x В): 45 x 35 x h 13 см
Вага: 0.33 кг
Серія: DANDY
Матеріал: Бавовняна тканина
Розмір породи: малий
Допускається прання при температурі 30°С
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальна |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лежак з подушкою |
| Матеріал | Хлопчаста тканина |
| Подушка з’єднана | у комплекті |
- Ціна: 539,70 ₴



