
М'який будиночок конверт для кішок з бавовняної тканини Ferplast BABET 50 x 45 x h 25 см
698,25 ₴
+380 (99) 737-04-65
Костянтин- Немає в наявності
- Код: 82298099
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей оригінальний лежак для кішок гарантує вашому вихованцю затишок та спокій під час відпочинку, завдяки формі у вигляді конверта та внутрішньої м'якої підкладки.
Виготовлений з бавовняної тканини.
Можна прати у пральній машині при температурі 30°C.
Вік: Для всіх вікових груп
Розмір породи: Малий, Середній
Матеріал: Бавовняна тканина
Довжина: 50 см
Ширина: 45 см
Висота: 25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | М'який будиночок |
| Матеріал | Хлопчаста тканина |
- Ціна: 698,25 ₴

