
Лежанка для кішок та собак з бавовняної тканини в смужку 55 x 42 x h 20 см Ferplast COCCOLO C 50 Бордовий
817,95 ₴
- Немає в наявності
- Код: 82262999
Ferplast Coccolo С 50 - це комфортна лежанка для котів та дрібних собак прямокутної форми з м'якими бортами з усіх боків. Це буде гарний вибір для покупки, якщо ви шукаєте для вашої кішки новий зручний лежак. Лежанка також чудово підійде для собак дрібних порід.
Coccolo м'яка і дуже зручна тим, що на такому лежаку вашому вихованцю буде тепло та затишно. Тому як тільки у вас в будинку з'явиться ця річ, вона відразу ж сподобається вашому пухнастому другу. Внутрішня подушка в комплекті
Повністю можна прати в машині за низької температури (макс. 30 °C).
Вік: Для всіх вікових груп
Розмір породи: Малий, Середній
Вага: 1 кг
Матеріал: Бавовняна тканина
Довжина: 55 см
Ширина: 42 см
Висота: 20 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бордовий |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лежак з подушкою |
| Матеріал | Хлопчаста тканина |
- Ціна: 817,95 ₴


