
Лежак гніздо для кішок та собак Ferplast DANDY 55 C розмір 55 x 41 x h 15 см Бузковий
763,35 ₴
- Немає в наявності
- Код: 82942095
Ferplast DANDY 55 C - це лежак для собак і кішок, який має овальну форму з високими боками, м'якою внутрішньою оббивкою та зручною двосторонньою подушкою.
Вхід, спереду, трохи нижче за інші борти, щоб ваш вихованець міг легко залізти всередину лежака.
Цей лежак має сучасні поєднання кольорів які, безсумнівно, додадуть вашим улюбленцям гарний настрій.
Ідеально підходить для холодного сезону.
Наявність кольорів може змінюватися, у разі відсутності лежака на складі замовленого Вами кольору наш фахівець обов'язково з Вами зв'яжеться для узгодження заміни.
Розмір (Д x Ш x В): 55 x 41 x h 15 см
Серія:DANDY
Матеріал: Бавовняна тканина
Розмір породи: малий
Допускається прання при температурі 30°С
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальна |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лежак з подушкою |
| Матеріал | Хлопчаста тканина |
| Подушка з’єднана | у комплекті |
| Колір | Бузковий |
- Ціна: 763,35 ₴


