
Лежак гніздо для кішок та собак Ferplast DANDY 55 C розмір 55 x 41 x h 15 см
763,35 ₴
+380 (99) 737-04-65
Костянтин- В наявності
- Код: 82942095
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ferplast DANDY 55 C - це лежак для собак і кішок, який має овальну форму з високими боками, м'якою внутрішньою оббивкою та зручною двосторонньою подушкою.
Вхід, спереду, трохи нижче за інші борти, щоб ваш вихованець міг легко залізти всередину лежака.
Цей лежак має сучасні поєднання кольорів які, безсумнівно, додадуть вашим улюбленцям гарний настрій.
Ідеально підходить для холодного сезону.
Наявність кольорів може змінюватися, у разі відсутності лежака на складі замовленого Вами кольору наш фахівець обов'язково з Вами зв'яжеться для узгодження заміни.
Розмір (Д x Ш x В): 55 x 41 x h 15 см
Серія:DANDY
Матеріал: Бавовняна тканина
Розмір породи: малий
Допускається прання при температурі 30°С
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лежак з подушкою |
| Матеріал | Хлопчаста тканина |
| Подушка з’єднана | у комплекті |
- Ціна: 763,35 ₴


