
Лежанка для собак з міцної водовідштовхуючої тканини Ferplast OSCAR 120 розмір 120 x 80 x h 13,5 см Коричневий
2 900 ₴
+380 (99) 737-04-65
Костянтин- В наявності
- Код: 81097012
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеальна лежанка для відпочинку вашого собаки. Зручна у використанні та чищенні. Вона виготовлена із зносостійкого, водовідштовхувального матеріалу, який стійкий до подряпин.
Підлягає машинному пранню за низької температури максимум 30 °C.
Характеристики:
З міцного водовідштовхувального матеріалу
Машинне прання при 30 °C
Вік: Для всіх вікових груп
Розмір породи: Середній, Крупний
Серія: OSCAR
Матеріал: Високотехнологічна тканина
Довжина: 120 см
Ширина: 80 см
Висота: 13,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Великі |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лежанка |
| Матеріал | TECH-текстиль |
- Ціна: 2 900 ₴

