
Лежанка для собак із міцного водовідштовхувального матеріалу Ferplast OSCAR 80 розмір 80 x 60 x h 11 см
1 509,90 ₴
+380 (99) 737-04-65
Костянтин- Немає в наявності
- Код: 81095017
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеальна лежанка для відпочинку вашого собаки. Зручна у використанні та чищенні. Вона виготовлена із зносостійкого, водовідштовхувального матеріалу, який стійкий до подряпин.
Підлягає машинному пранню за низької температури максимум 30 °C.
Характеристики:
З міцного водовідштовхувального матеріалу
Машинне прання при 30 °C
Вік: Для всіх вікових груп
Розмір породи: Середній
Серія: OSCAR
Матеріал: Високотехнологічна тканина
Довжина:80см
Ширина: 60см
Висота: 11 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лежанка |
| Матеріал | TECH-текстиль |
- Ціна: 1 509,90 ₴

