
Лежак для кішок та собак з бавовняної тканини та екологічно чистого хутра Ferplast DOMINO DELUXE 50
1 044,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81063012
Лежак для кішок і невеликих собак Ferplast Domino Deluxe ідеально підходить для розміщення в будь-якому куточку вашого будинку, наприклад, у вітальні або біля підніжжя вашого ліжка.
Він виготовлений з бавовняної тканини та штучного хутра, має оригінальну форму з м'якими високими бортиками та внутрішню подушку в комплекті. Нижчі бортики з переднього боку забезпечують легкий доступ. Доступний у кількох кольорах цей м'який лежак ідеально підходить для розміщення дрібних та середніх тварин.
Привабливий та функціональний Domino Deluxe підлягає машинному пранню при температурі 30°С. Просто дотримуйтесь інструкцій з прання на етикетці і продукт довго залишатиметься як новий.
Характеристики:
Тепле, м'яке, екологічно чисте хутро
М'яка подушка для вашого улюбленця в комплекті
Підлягає машинному пранню при температурі 30 °С
Вік: Для всіх вікових груп
Розмір породи: Малий, Середній
Вага виробу:1.01 кг
Серія:DOMINO
Матеріал: Бавовняна тканина
Довжина: 50 см
Ширина: 40 см
Висота: 18 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лежак з подушкою |
| Матеріал | Хлопчаста тканина + штучне хутро |
- Ціна: 1 044,75 ₴

