
Пластиковий лежак для котів та собак з м'якою подушкою з велюру Ferplast SOFA PRESTIGE 4
1 995 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81038430C
Лежак Ferplast SOFA PRESTIGE складається з жорсткої основи з термопластика в комплекті з м'якою подушкою з міцної тканини. Подушка легко стирається в пральній машині за температури 30 °С і може бути адаптована до основи за допомогою зручного шнура.
Пластикова основа має високі та просторі краї, опору для підборіддя тварин та нековзні ніжки для максимальної стійкості. Спеціальні отвори внизу лежака забезпечують проходження повітря і таким чином підтримують ліжко сухе.
Лежаки SOFA PRESTIGE ідеально підходять для будь-яких потреб. Вони особливо корисні для собак та котів у зимовий період.
Характеристики:
Надміцна, стійка до подряпин
М'яка подушка для вашого улюбленця
Підлягає машинному пранню при температурі 30 °С
Вік: Для всіх вікових груп
Розмір породи: малий, середній
Серія: SOFA
Матеріал: Бавовняна тканина, Пластик
Розмір (Д x Ш x В): 64 x 48 x h 25 cm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал виготовлення | Текстиль, Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лежак з подушкою |
| Подушка з’єднана | у комплекті |
- Ціна: 1 995 ₴


